SmartMaps Locator: TM25 - KOMPLET 1:25.000

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v SmartMaps

• Podrobné, přesné. Vše funguje jak má.
    • Šipka, označujíci aktuální polohu uživatela na mapě je málo výrazná. Při jízdě by to chtělo nějakou "svítivou" barvu.

Splňuje, co jsem očekával - spokojenost.

• , zakoupeno v SmartMaps

• Určitě jich je víc, ale pro mě je docela důležité, že turistické trasy mají údaje o vzdálenosti.
    • Někdy mě připadají méně přehledné něž třeba mapy.cz, ale je to spíš otázka zvyku.

Produkt jsem si vybral právě kvůli záležitost co jsem uvedl v kolonce Pro. Zatím jsem v terénu moc neotestoval, ale doufám, že budu spokojený.

Maximální spokojenost

Produkt nemá žádné parametry.

SmartMaps Locator je základní aplikace pro mobilní zařízení. Umožňuje práci s mapami. Slouží především cyklistům, chodcům a turistům pohybujícím se v přírodě i ve městě. SmartMaps je ideální turistická navigace offline do Vašeho mobilu nebo tabletu.

Funkce SmartMaps Locator:

• Práce s mapou – rotace, centrace, atd.
  • Vyhledání, uložení, zobrazení a import vlastních zájmových bodů (POI)
  • Kompas, souřadnice místa
  • Podpora importu z Geocaching.com
  • Stopy -záznam a zobrazení nad mapou
  • Navádění na bod, souřadnice, atd.

Podporované platformy:

• Android
  • Symbian (bez podpory záznamu a zobrazení stop nad mapou)
  • Windows Mobile, Windows CE
  • Java (Bada) (pouze práce s mapou a kompas)
  • Windows Phone 7 (částečně Geocaching, kompas)
  • Windows Phone 8 (částečně Geocaching, kompas)

Při objednávce je nutné uvést požadovanou platformu!

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v SmartMaps

• Podrobné, přesné. Vše funguje jak má.

Splňuje, co jsem očekával - spokojenost.

Maximální spokojenost

ok

• , zakoupeno v SmartMaps

Viz poznámka předtím. V praxi to zatím nemám ještě dostatečně vyzkoušený.

• viz předchozí text

skvělé!!!

nezaměřuje přesně polohu chyba 500 metů

SmartMaps (prodejce)

neupřesňujete na jakém zařízení mapy používáte, ale poloha z GPS je obecně přebírána ze zařízení. Tedy kvalita je pouze odvislá od lokální pozice a dostupnosti GPS signálu na ní a od kvality GPS chipu. S tímto jakákoliv aplikace nic nenadělá a ani nemůže.

• , zakoupeno v SmartMaps

je přehledná a dostatečně podrobná.

Vše ok

• Výborná aplikace

Používám pro turistiku.Jsem spokojený.