SmartMaps Locator: TM25 - 13 - Střední Morava 1:25.000

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v SmartMaps

• Perfektní pomůcka pro turistiku a cyklistiku.
    • Zatím žádné.

Dobrá aplikace pro Android, dobré mapové podklady.

• práce s mapami offline
    • problémy s instalací do telefonu
    • nedostatečný manuál

program plní očekávané požadavky

• , zakoupeno v SmartMaps

• Lokace probíhala v pohodě, nezratili jsme se :-)
    • Chybí některé turistické cíle a stezky (oproti mapy.cz)
    • Ještě jsem se nedomluvil s *.gpx, možná jen moje chyba, ale podle návodu na stránkách se nedalo postupovat, přijde mi, že je zastaralý.

Po přečtení recenzí jiných uživatelů jsem si vybral tento produkt a zatím mi celkem vyhovuje. Výhodné je pro mne i nákup jen částí map, které aktuálně potřebuji. Zatím se mi se smartmaps chodí dobře.

Produkt nemá žádné parametry.

SmartMaps Locator je základní aplikace pro mobilní zařízení. Umožňuje práci s mapami. Slouží především cyklistům, chodcům a turistům pohybujícím se v přírodě i ve městě. SmartMaps je ideální turistická navigace offline do Vašeho mobilu nebo tabletu.

Funkce SmartMaps Locator:

• Práce s mapou – rotace, centrace, atd.
  • Vyhledání, uložení, zobrazení a import vlastních zájmových bodů (POI)
  • Kompas, souřadnice místa
  • Podpora importu z Geocaching.com
  • Stopy -záznam a zobrazení nad mapou
  • Navádění na bod, souřadnice, atd.

Podporované platformy:

• Android
  • Symbian (bez podpory záznamu a zobrazení stop nad mapou)
  • Windows Mobile, Windows CE
  • Java (Bada) (pouze práce s mapou a kompas)
  • Windows Phone 7 (částečně Geocaching, kompas)
  • Windows Phone 8 (částečně Geocaching, kompas)

Při objednávce je nutné uvést požadovanou platformu!

• , zakoupeno v SmartMaps

• Perfektní pomůcka pro turistiku a cyklistiku.
    • Zatím žádné.

Dobrá aplikace pro Android, dobré mapové podklady.

• práce s mapami offline
    • problémy s instalací do telefonu
    • nedostatečný manuál

program plní očekávané požadavky

• , zakoupeno v SmartMaps

• Lokace probíhala v pohodě, nezratili jsme se :-)
    • Chybí některé turistické cíle a stezky (oproti mapy.cz)

• , zakoupeno v SmartMaps

• Snaha nabídnout aktuální mapu ...
    • Oblast Střední Moravy se mění tak rychle, že jsou mapy neaktualní už týden po aktualizaci.

Střední Morava jako oblast pro pěší turistiku není 2x vhodná. Všude pole, žádný les a v obydlených oblastech se to mění tak rychle, že jsou mapy neaktuální už týden po aktualizaci. Osobně nikomu nedoporučuji do těchto oblastí jezdit. A pokud ano, tak jen autem a na to jsou lepší vektorové mapy konkurence.

• aktuální mapové podklady
    • výborné zpracování
    • trochu cena, avšak za kvalitu jsem ochoten zaplatit

Používal jsem různé offline rastrové mapy (ozi, tt...) ale přechodem na Windows Phone 7 se tato volba jeví jako nejlepší. Velká spokojenost.