Recenze SmartMaps Locator: Cykloturistická mapa ČR a SR 1:75.000

Ověřené recenze SmartMaps Locator: Cykloturistická mapa ČR a SR 1:75.000

Přidáno: 22. května 2017

Zakoupeno v SmartMaps

Naštěstí se mi povedlo mapu nainstalovat. Koupit není problém, problém je obecně naučit se se zakoupeným zacházet, jak s počítačem, telefonem, cyklokomputerem apod.Naštěstí to je snad poslední akce, kterou jsem dělal...

aleš polozov

Přidáno: 1. září 2016

• vynikající spracování mapy

všem doporučuji

Přidáno: 8. června 2016

• jsou to klasické cyklo mapy v 1:70000 měřítku
  • jsou na nich cyklostezky, značení, ale i různé jiné cesty a cestičky.
  • v podstatě mají stejnou podrobnost jako mapy 1:40000, jen jsou "menší"
  • Aplikace SmartMaps se cca jednou za den zasekne a je nutno ji vypnout/zapnout
  • i s koupenými offline mapamy nefunguje zcela 100%. Občas nezvládá natočit či překreslit zobrazovanou trasu, sem tam se zasekne, ale tváří se jako by fungovala...
  • grafika není zcela optimální pro čtení na slunci. Například červené písmo na šedém pozadí je nečitelné. Jediná, venku na slunci, použitelná kombinace je bílá-černá.
  • import naplánovaných tras jedině přes onedrive! Proboha proč?! Stejně tak export gpx záznamu. Naprosto nesmyslné a otravné!

Kvalitní aplikace, rozumě použitelná, nedotažené jen některé detaily nebo zcela nesmyslná vazba na onedrive.

Přidáno: 11. srpna 2014

Zakoupeno v SmartMaps

• Pro cyklistiku dostacujici, pouzivam s Adroid aplikaci Locus a projel jsem bez problemu pul Sumavy.
  • Instalace na Samsung S4 byla katastrofalni. Aplikace SmartMaps nekolikrat zhavarovala a pri registraci pomoci serioveho cisla nebylo mozne zadat e-mail, protoze pole bylo prekryte softwarovou klavesnici. Vyresil jsem to zmensenim pisma v telefonu...
  • Nekolikrat jsem narazil na chyby v mapach, ale nebylo to nejak dramaticke.

Ve srovnani s offline mapy.cz od seznamu jsou SmartMaps horsi. Cekal jsem, ze budou stejne podrobne a presne.

99vm

Přidáno: 29. ledna 2014

• výborná, přehledná - klasika
  • základní verze je zastaralá, není zřejmé, jak časté budou aktualizace

za ty peníze jsem spokojen

Reakce obchodu  SmartMaps

mapa se generuje 1x ročně, vždy květen/červen daného roku. Aktualizujeme již takto min. 8 let.
SmartMaps team

dafidek

Přidáno: 22. července 2013

• netřeba internetového připojení
  • výborná přehlednost
  • mapy.cz jsou zdarma také offline

ok

Logo Garmin