SmartMaps Locator: Cykloturistická mapa ČR a SR 1:40 000

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v SmartMaps

• Základní přehledná mapa pro cykloturistiku a turistiku. Pro běžné orientační účely plně dostačující.

• Přehledné

Aktualizace map.

• , zakoupeno v SmartMaps

• Funguje na všech platformách dokonale.
    • Je aktualizován.
    • Mám s ním mnohaleté zkušenosti.

Funguje na všech platformách dokonale.
    Je aktualizován.
    Mám s ním mnohaleté zkušenosti.
    Mohu vřele doporučit.

Produkt nemá žádné parametry.

SmartMaps Locator je základní aplikace pro mobilní zařízení. Umožňuje práci s mapami. Slouží především cyklistům, chodcům a turistům pohybujícím se v přírodě i ve městě. SmartMaps je ideální turistická navigace offline do Vašeho mobilu nebo tabletu.

Funkce SmartMaps Locator:

• Práce s mapou – rotace, centrace, atd.
  • Vyhledání, uložení, zobrazení a import vlastních zájmových bodů (POI)
  • Kompas, souřadnice místa
  • Podpora importu z Geocaching.com
  • Stopy -záznam a zobrazení nad mapou
  • Navádění na bod, souřadnice, atd.

Podporované platformy:

• Android
  • Symbian (bez podpory záznamu a zobrazení stop nad mapou)
  • Windows Mobile, Windows CE
  • Java (Bada) (pouze práce s mapou a kompas)
  • Windows Phone 7 (částečně Geocaching, kompas)
  • Windows Phone 8 (částečně Geocaching, kompas)

Při objednávce je nutné uvést požadovanou platformu!

• Přehledné

Aktualizace map.

• , zakoupeno v SmartMaps

• Funguje na všech platformách dokonale.
    • Je aktualizován.
    • Mám s ním mnohaleté zkušenosti.

Funguje na všech platformách dokonale.
    Je aktualizován.
    Mám s ním mnohaleté zkušenosti.
    Mohu vřele doporučit.

• , zakoupeno v SmartMaps

• Mapy jsou offline, výborné k orientaci v terénu, plánování výletů s rodinou i partou kamarádů :-)
    • Nevím

Celkem vše ok. Nákup přes internet. Stažení map přes internet. Vše z domova - nemá chybu.

• kvalitní mapy

ok

• , zakoupeno v SmartMaps

• - dostatečně podrobná cykloturistická mapa
    • - spolupráce s interní GSP v mobilu
    • - ČR i SR
    • - na Symbianu není možné importovat naplánovanou cestu (GPX)

Potřeboval jsem mít po ruce turistické (cykloturistické) mapy. Papírové jsem nechtěl a po chvilce hledání na internetu jsem našel Smartmaps.
    Smartmaps mají přehledně zpracované stránky a rychle fungující technickou podporu.
    Od Smartmaps jsem dostal to, co jsem čekal- turistické mapy vždycky po ruce, navíc spolupracují s interní GPS v mobilu.

• , zakoupeno v SW.cz

• podrobné mapy
    • možnost stažení jenom vybraných částí mapy
    • snad jenom ne moc aktuální vyznačení lesních cest, ale to je asi nadlidský úkol v dnešní době

Mapy jsem si zakoupil po zkušenostech se stejným produktem v rozlišení 1:75 000. Super podrobná offline navigace pro turisty i cykloturisty. Zatím mě nikdy nezklamala a dovedla mě tam kam bylo potřeba. Mapy používám na platformě Android, kde aplikace ještě má své mouchy.

• , zakoupeno v SmartMaps

• naprosto perfektní, spokojenost, mapy jsou dostatečně podrobné

aplikaci využívám v chytrém telefonu, myslím, že jde o plnohodnotnou náhradu klasických navigací, které předčí ve funkcích, které nabízí.

Již používám mapy ČR a SR 1:75000 a jsem spokojený. Mapy
    ČR a SR 1:40000 jsou podrobnější a přesnější. Jsem tímto ná-
    kupem velmi spokojen.

• rychlost,spolehlivost
    • scházeji POI místa

Vlastnil jsem obdobné mapy na jiném telefonu
    chodí dobře
    ukazuje informace téměř přesně
    doporučuju pro cyklisty i pěší
    schází mi více informací k některým zajímavým místům