SmartMaps Home

Produkt nemá žádné parametry.

• 1*

OK

• , zakoupeno v SmartMaps

Produkt SmartMaps je naprosto bez chyby, jako dlouholetý turista a cykloturista vřele doporučuji.

Zboží jsem objednal elektronicky.Měl jsem trochu problém se
    stažením,ale povedlo se a jsem zatím spokojen.

Produkt nemá žádné parametry.

SmartMaps Home je mapový software do PC, notebooků a tabletů pro domácí použití s plánovačem tras. Získejte perfektní rastrové mapy pro PC - bez nutnosti připojení k internetu.

Výborně poslouží mimo jiné pro plánování cyklo, pěších i zimních výletů - kompletní pokrytí ČR a SR cyklistickými trasami, turistickými stezkami KČT a upravovanými lyžařskými trasami.

SmartMaps Home obsahuje a umožňuje:

• Vektorové zobrazení cyklo a turistického značení ve všech měřítcích!
  • Kompletní pokrytí ČR a SR cyklotrasami a turistickými značkami KČT a upravovanými lyžařskými trasami
  • Perfektní rastrové mapy  pro PC - bez nutnosti připojení k internetu
  • Plánovač pro auto a cyklo a pěší
  • Rozsáhlá databáze bodu zajmu s fotkami
  • Spolupracuje s interní i externí GPS

• Rejstříky ulic
  • Rejstřík cyklotras a cykloslužeb

Plánování (routing)

• Plánování cest po ČR a SR
  • Plánování cest po značených cyklotrasách
  • Výškový profil nalezené cesty

• Odeslání mapových výřezů e-mailem
  • Zobrazení souřadnice v mapě
  • Odečet souřadnic z mapy
  • Podpora souř. systémů WGS 84, UTM, JTSK, S42
  • Vkládání uživatelských bodů, stop a tras

GPS

• Podrobná mapa ČR a SR 1:10 000
  • Cykloturistická mapa ČR a SR 1:40 000
  • Cykloturistická mapa ČR a SR 1:75 000
  • Autoatlasy 1:100 000+

Aktualizace software, plánovacích dat (routing), databáze adres a databáze bodů zájmu (POI) je zdarma a probíhá pravidelně v měsíčních intervalech. Aktualizace mapových podkladů je zpoplatněna.

Podporované platformy:

Windows XP/Vista/7/8/10

• 1*

OK

Zboží jsem objednal elektronicky.Měl jsem trochu problém se
    stažením,ale povedlo se a jsem zatím spokojen.

• , zakoupeno v SmartMaps

Potřeboval jsem mapy do PC ke SmartMaps Navigator.Perfektní.

• přehledné mapy,navigace

S produktem jsem velmi spokojen a můžu jen vřele doporučit.

• aktuální mapové podklady
    • široká škála možností programu
    • není třeba být připojen na internet, pro mne velké plus
    • Mám zkušenosti s podobnými programy a s tímto se začínám seznamovat. Ale narazil jsem na stejný problém. Mimo turisticky značených cest lze trasovat pouze po silnicích a cestách vyšší třídy. Jinak lze samozřejmě měřit z bodu do bodu, ale pak se nezobrazuje profil trati. Doposud jsem používal pro plánování tras dva různé programy, jeden má sice možnost volby úrovně cest, ale není dost aktuální a spousta cest vůbec není v mapě a u druhého je to stejné jako u tohoto produktu. Menší cesty-pěšiny nebere v potaz i když v mapě jsou zobrazeny.
    • Pro přípravu trasy je to pak pouze o známé délce trasy ale ne o profilu. Což je škoda.
    • Pokud jsem tedy něco nepřehlédl. Jak jsem již uvedl začínám se s programem seznamovat.

Produkt ale doporučuji. Pro cyklisty a turisty vyznávající turistické značení určitě velice vhodná pomůcka.
    Nebo pro tisk mapového podkladu bez vyznačení trasy.
    Při chození "cestou necestou" malý problém viz. "proti".
    Jinak cena myslím vyhovující.

• , zakoupeno v SmartMaps

• množství aplikací, přehledné, dobré měřítko
    • když se zobrazí trasy - je tam moc popisků

Pro plánování tras - moto, cyklo i pěší skvělé.

• Tisk mapy 1:10 000
    • GPS nelze kopírovat, musí se opras...potřebuji pro mapování veřejného osvětlování

xxx

SmartMaps (prodejce)

souřadnice je možné lehce vykopírovat, stačí jednoduché Ctrl+C a Ctrlv+ V na místě odkud chcete souřadnice..
    SmartMaps team

• Mapy jsou přehledné a podrobné.
    • Už nic.

Dodatek ke včerejší recenzi na mapu Home.
    Společnost SmartMaps se mi za vzniklou chybu omluvila a nabídla
    mi refundaci nebo vrátit přeplatek.Já tuto omluvu přijímám,Chyba se
    někdy stane.
    S pozdravem Procházka

• Temer uz nic.
    • Pri koupi mapy Home byla 50℅ sleva,ktetou mi jako objednavku potvrdili,ale sok prisel pri prevzeti zbozi.
    • Zaplatil jsem plnou hodnotu.Zadna sleva asi neeksistuje,je to jen humbuk na lidi.Svuj nazor jsem rychle zmenil,i kdyz pred touto udalosti jsem byl velice spokojen.Asi neco nevyslo. Zdavi Vas Prochazka

Momentalne nejsem spokojen.